Toernooien

Eindstanden Dollardtoernooi 2018

Klasse A (Noord Div)

  1. Andre Folmer & Arnoud Hofman – Buitenpost                        62 pnt
  2. Sander Derkxs & Wadse Temme – Delta Impuls                      46 pnt
  3. Talo Tamminga & Robert Jansen – Midstars                            39 pnt
  4. Kotaro Tsuchiya & Tobias Konitzer – Idéfix                              29 pnt
  5. Kevin Langerak & Eelke Cramer – GTTC                                   26 pnt
  6. Feddy Minkes & Erwin Heijnen – Delta Impuls                       23 pnt

Klasse B (1e klasse)

  1. Fré Jansen & Robert Jansen – Oldambt/Delta Impuls           39 pnt
  2. Bart Oliva & Cedric Oliva – Argus                                                35 pnt
  3. Gertjan Takens & Martin Geertsema – Oldambt                      30 pnt
  4. Johan Bosma & Rolf van Essen – Buitenpost                            28 pnt
  5. Sebas Verheul & Eline Nieborg – Oldambt/WTTC                   18 pnt

Klasse C (2e klasse)

  1. Ido Doorn & Jan Holtrop – The Batwingers                              49 pnt
  2. Joël Aiyamekhue & Erik Richel – Midstars                                42 pnt
  3. Henk Mulder & Jan Boerma – Tjuchem                                     42 pnt
  4. Joost de Kleijn & René Feenstra – Huizen/Drachten              32 pnt
  5. Henk Pater & Henk Scheffer WTTC                                            31 pnt
  6. Nuas Yonnus & Ali Hussein Buitenpost/Drachten                  29 pnt

Klasse D (3e klasse)

  1. Jan van Stee & Simone Paulusma – Talo/Buitenpost              49 pnt
  2. Jan Kolthof & Eddy Molema – Oldambt                                     44 pnt
  3. Ab Kooijman & Paul Feenstra – Emmeloord                             44 pnt
  4. Senno Koops & Christiaan Zoethout – Griffioen/Buitenpost 32 pnt
  5. Johan Ooms & Kosto Veninga – Delta Impuls                           31 pnt
  6. Edy riso & Anne Dekker – Drachten/Delta Impuls                   25 pnt

Klasse E (4e klasse)

  1. Gert van der Laan & Luuk Siemens – Oldambt                          54 pnt
  2. Bouwe Simens & Gerhard Westerman – Oldambt                     52 pnt
  3. Jan Pieter Nuninga & Jack Duijs – Oldambt                               47 pnt
  4. Tamme Beenes & Alida Huininga – Midstars                           38 pnt
  5. Peter Wong & Marten Schreuder – Batswingers/DOTO           30 pnt
  6. Hans Harkema & Jacob Bos – Buitenpost                                      4 pnt

Klasse F (5e klasse)

  1. Derk Raatjes & Henk Bakker – Meteoor                                      51 pnt
  2. Harry Zuur & Bert Jager – ZNS Zuidwolde/Midstars               49 pnt
  3. Hepko Hogewerf & Harrie Hogewerf – Talo                               49 pnt
  4. René van Dijk & Harmen Free – Detac                                        30 pnt
  5. Arie van Doorn & Wernar Kick – Midstars/WTTC                    25 pnt
  6. Stefaan Mossel & Remco Free – Detac                                         21 pnt

 

Uitslagen clubkampioenschappen 2017

Senioren A:

1e Gert Jan Takens 9 punten

2e Fre Jansen 8 punten

3e Sebas Verheul 7 punten

4e Harm Jacob Dusseljee 6 punten

5e Bart Kruijer 5 punten

Senioren B:

1e Luuk Siemens 4 punten

2e Jacques Duijs 3 punten

3e Gert van der Laan 1 punt

4e Chris Harms 1 punt

5e Janita Tuin

Jeugd A:

1e Dion Siemens 3 punten

2e Marijn Schipper 2 punten

3e Marijke Takens 2 punten

4e Iris Schipper 2 punten

5e Eliene de Boer 1 punt

IMG_20170701_181129

Jeugd B:

1e Joyce Schuur 4 punten

2e Melissa Froma 3 punten

3e Joost Löhr 2 punten

4e Milou Tuin 1 punt

5e Haron Tuin 0 punten

IMG_20170701_180959

Jeugd C:

1e Jarik Gersonius 4 punten

2e Birte Tuin 3 punten

3e Robin Hillenga 2 punten

4e Wendy Buiter 1 punt

5e Feline Tuin 0 punten

IMG_20170701_180849

 

 

Verslag GK 13/14 mei 2017

 

Dit weekend was de GK in Groningen met verschillende prijzen voor Oldambt spelers. Bij de jeugd werd helaas geen titel gewonnen maar diverse ereplaatsen. In het dubbel 2e klasse werden Marijke en Marijn mooi tweede. Marijn had als Nederlands Kampioen bij de welpen natuurlijk wat te bewijzen. Zij weren op onderling resultaat tweede want ook Iris en Eliene hadden evenveel punten. In het dubbel derde klasse kwamen Joyce en Milou in de halve finale maar werden toen uitgeschakeld. Bij de enkelspelen haalde Luuk in de Nrd. div./1e klasse net niet de kruisfinale. In de tweede klasse was een grote finalepoule van 9 spelers. Helaas was dat teveel voor Iris die hard op weg was naar de titel maar geblesseerd af moest haken. Dat maakte de weg open voor Dion maar door een onnodige nederlaag tegen Douwe van Argus bleef hij steken op een tweede plaats. Marijn deed goed mee maar eindigde op onderling resultaat als vierde. In de derde klasse won Marijke de poule en ook de halve finale werd gewonnen van Eliene die tweede was geworden in de andere poule. Daarin verloor ze echter van Michiel Weitenberg van GTTC. Succes was er verder nog voor Milou die als derde eindigde in de vierde klasse.

’s Avonds was er de beurt aan de veteranen waar alleen Gert Jan aan meedeed. Maar met succes want hij werd de kampioen door o.a. favoriet Richard Roossien te verslaan.

Zondag kwamen de senioren in de baan met 6 deelnemers van Oldambt. Alle dubbels met onze spelers kwamen in de halve finale terecht. In de G klasse was er de confrontatie Martin/Babette tegen Chris/Ineke van Argus. Deze strijd werd gewonnen door Chris en Ineke die ook de finale wonnen en dus Groninger Kampioen werden. Ook Gert Jan en Sebas bereikten de finale in de E klasse maar wisten die niet te winnen. In de enkelpartijen kwam alleen Babette door de poule. Zij wist zich echter niet voor de finale in H te plaatsen en ook de strijd om de derde plaats ging verloren. Helaas plaatste zich alleen de nummer een voor de vervolgronde anders waren Sebas en Martin verder gekomen. Maar het was een geslaagd kampioenschap maar zeer vermoeiend door de grote poules.

18486184_656207427904849_1983721529315468080_n 18425096_1383041485107843_1918554143265189154_n 18486361_589868071137238_3408610315908884395_n 18486355_1383041428441182_5553626231404327362_n

 

Verslag Eemsmondtoernooi 15 april 2017

 

Op het vandaag gehouden Eemsmondtoernooi deden dit jaar vijf seniorleden en 9 jeugdleden mee. Dion moest helaas wegens ziekte zich afmelden. Bij de senioren D/E werd Sebas uitstekend tweede achter topfavoriet Richard Roossien. Gert Jan viel niet in de prijzen. Bij de senioren F deden Bart en Janita mee maar beiden sneuvelden in de poule. In de G-klasse was Chris na een slechte start goed op dreef met zelfs een overwinning op topfavoriet Thomas Kumziemski. Maar in de laatste wedstrijd wist hij het na een 2-0 voorsprong het toch niet te redden en eindigde hij op een derde plaats.

Bij de jeugd speelde Luuk tegen vooral Noordelijke Divisie spelers. Behalve een enkel succesje wist hij zich niet bij de eerste drie te plaatsen. Bij de 2e klas spelers was Oldambt oppermachtig met een eerste plaats voor Marijn en een tweede voor Marijke. In de derde klasse was er een tweede plaat voor Melissa en een derde plaats voor Milou. Alleen Joost viel buiten de prijzen. In de 4e klasse wist Pascal een derde plaats te behalen, Haron viel buiten de prijzen. Birte speelde in de 5e klasse maar haalde niet de eerste drie.


17952591_1319586944798365_7012783241256167486_n 17990843_1319577531465973_4866413185862201110_n 17952999_1319578204799239_8533379020685446619_n 17903958_1319581728132220_7778714807955768354_n

Door deze resultaten verloor de club nipt de verenigingsbeker. Deze ging met maar drie punten voorsprong naar DTTC’78. Voor meer foto’s bekijk onze facebookpagina en die van DTTC.

 

 Uitslag Dollardtoernooi 2017

 

KLASSE A (NRD)

1. Arnoud Hofman & Pim van Schaik – Delta Impuls/Emmen         53 pnt

2. Koen Molewijk & Tjeerd Hut – TTV Torenstad/DOTO                  32 pnt

3. Richard Roossien & Reyno Hut – Midstars                                        28 pnt

4. Sander Derkxs & Steven Pieter IJkema- TTV Emmeloord             19 pnt

5. Harry Kruizinga & Linda van der Veen (Batswingers)                    18 pnt

4. Jelle Bouwer & Andre Folmer – TTV Buitenpost  –  uitgevallen

KLASSE B (NRD/1E)

1. Talo Tamminga & Dirk Brilman – Midstars/Tornado ‘74             42 pnt

2. Gertjan Takens & Fre Jansen – TTV Oldambt                                 41 pnt

3. Sebas Verheul & Adam van Dijk – TTV Oldambt                            39 pnt

4. Shakeeb Zahir  & Johan Bosma – TTV Buitenpost                         37 pnt

5. Rolf van Essen & Joost Mulder – TTV Buitenpost                          36 pnt

6. Bart Oliva & Cedric Oliva – Argus                                                       30 pnt

KLASSE C ( 2e klasse)

1. Harry Schadlich & Bert Bruinsma – Ready Leeuwarden                48 pnt

2. Erwin Heijnen & Menno de Kruif – Rotak                                        45 pnt

3. Henk Mulder & Jan Boerma – SC Tjuchem                                      40 pnt

4. Vincent Blaauw & Kevin Niestijl – DOTO                                         36 pnt

5. Joost de Kleijn & René Feenstra – TTV Huizen/TTV Drachten   31 pnt

6. Remco de Boer & Fedde Minkes – Delta Impuls                             25 pnt

Klasse D ( 3e klasse )

1. Joël Aiyamekhue & Erik Richel – Midstars                                        54 pnt

2. Bart Kruijer & Eddy Molema – TTV Oldambt                                  41 pnt

17103275_10211873009237748_2518173156077997965_n

3. Anine Stegeman & Martin Tuin – Midstars/Oldambt                    39 pnt

4. Michael Veen & Sandra Hut – Doto                                                    38 pnt

5. Robert Jansen & Anne Dekker – Delta Impuls                                 36 pnt

6. Fransisca van Delden & Peter Kiel – DTTC ’78                                  17 pnt

Klasse E ( 3e /4e klasse) 

1. Nuas Yonnus Abdulhasan & Christine Peterson –                             38 pnt

TTV Buitenpost/Delta Impuls

2. Johan Ooms & Kosto Veninga – Delta Impuls/Griffioen                32 pnt

3. Ab Kooijman & Els de Gans – TTV Emmeloord                                32 pnt

4.  Marcel Postma & Sandro dos Santos Pereira – DTTC ’78               25 pnt

5. Bouwe Simens & Jan Kolthof – TTV Oldambt                                   23 pnt

6. Wil de Leeuw & Durjen van der Velde – DOTO – uitgevallen

KLASSE F ( 4e Klasse)

1. Arjan Wiersma & Wichard Pander – TTV Buitenpost                        49 pnt

2. Jan Pieter Nuninga & Lucas Bolt – TTV Oldambt                             41 pnt

3. Merel Hogewoning & Saskia de Jong – DTTC ’78                               41 pnt

4.  Simone Pander & Rianne Komrij – TTV Buitenpost                        37 pnt

5. Tamme Beenes & Joyce Eshuis- Midstars                                           31 pnt

6. Hans Bosma & Linda Boltendal Meijering- Boltendal- WTTC       26 pnt

KLASSE G (4e/ 5e Klasse)

1. Andy Bashir & Klaas Akkerman – Midstars                                        69 pnt

2.    Herman Rogge & Johan Folkertsma  – DTTC ‘78                          52 pnt

3. Jacob Bos & Kevin Versluijs – TTV Buitenpost                                17 pnt

4. Jolanda van den Hoogen & Maarten Schreuder- SVK/DOTO      12 pnt

 

 

Eindstanden clubkampioenschappen 25 juni 2016

Senioren A:

  1. Fré Jansen
  2. Alexander Schipper
  3. Gert Jan Takens
  4. Eddy Molema
  5. Bart Kruijer
  6. Sebas Verheul (uitgevallen)
  7. Erik Schuur (buiten mededinging)

Senioren B:

  1. Harm Jacob Dusseljee
  2. Jan Pieter Nuninga
  3. Jan de Boer
  4. Martin Tuin
  5. Janita Tuin
  6. Chris Harms

Senioren C/oudste jeugd

  1. Erik Schuur
  2. Lucas Bolt
  3. Luuk Siemens
  4. Dion Siemens
  5. Xantia Schrik
  6. Jacques Duijs (buiten mededinging)

Jeugd A:

  1. Lucas Bolt
  2. Luuk Siemens
  3. Babette Dijkstra
  4. Dion Siemens

Jeugd B:

  1. Iris Schipper
  2. Eliene de Boer
  3. Marijn Schipper
  4. Milou Tuin
  5. Joyce Schuur
  6. Melissa Froma

Jeugd C:

  1. Marijke Takens
  2. Haron Tuin
  3. Joost Löhr
  4. Pascal Siemens

Jeugd beginners:

  1. Lindsey Prak
  2. Eme de Wal
  3. Jarik Gersonius
  4. Robin Hillenga
  5. Birte Tuin

 

Uitslagen pupillen/welpentoernooi 21 mei 2016

 

Poule 1:
1. Merlijn Brands – DTK ’70
2. Fleur Hoogeveen – Emmen
3. Kaj Ronde – DTK ’70
4. Pien Kamps – Argus
5. Liecke Greven – Argus
6. Thije Greven – Argus
7. Danielle Storteboom – Argus

Poule 2:
1. Jerrie Hazeveld – Assen
2. Roos Veen – Argus
3. Annelien Greydanus – Argus
4. Brent Ronde – DTK ’70
5. Justin v/d Laan – Argus
6. Gert-Jan Schilder – Talo
7. Dirk Hogewerf – Talo

Poule 3:
1. Flore Keen – Talo
2. Robin Schuur – Argus
3. Luuk Silvrants – DTTC ’78
4. Anna Rass – Vries
5. Marco Pruissen – Doto
6. Joost Lohr – Oldambt
7. Bas Broenink – Reflex ’65

Poule 4:
1. Bas v/d Graaf – Vinkhuizen
2. Stefan Pruissen – Doto
3. Gijs Kuiper – Assen
4. Remco Schilder – Talo
5. Lennie Tromp – Argus
6. Mak Cats – Vinkhuizen
7. Berend-Jan Boersma – Tornado ’74

Poule 5:
1. Renzo Beekelaar – Reflex’65
2. Allard Tammenga – Vinkhuizen
3. Jasper Bolhuis – Tornado ’74
4. Kristel Hemmen – Talo
5. Hessel Tromp – Argus
6. Julian Hoesen – Olympia’54
7. Vlinder Wassens – Vinkhuizen

Poule 6:
1. Noa Zwiep – Reflex ’65
2. Tim Tebbens – Tornado ’74
3. Ruben Tammenga – Argus
4. Lucas Pekel – Reflex ’65
5. Martijn Schilder – Talo
6. Lindsey Prak – Oldambt
7. Jarik Gersionius – Oldambt

Poule 7:
1. Sten Plezier – Talo
2. Eme de Wal – Oldambt
3. Aafke Greydanus – Argus
4. Tomas Haan – Talo
5. Birte Tuin – Oldambt
6. Robin Bolious – Argus
7. Mathijs Boer – Olympia ’54

 

 

Uitslagen Eemsmondtoernooi 26 maart 2016

 

 

 

Uitslagen Dollardtoernooi 5 maart 2016

 

Klasse A:

CIMG0141

 

1e Arnoud Hofman/Sander Derks Delta Impuls 53 pnt

2e Reyno en Tjeerd Hut DOTO 42 pnt

3e Talo Tammenga/Koen Molewijk Tornado ’74/TTV Torenstad 32 pnt

4e Arne Hommes/Eelke Cramer Idefix 23 pnt

 

Klasse B:

CIMG0140

 

1e Harry Walma/Uuldrik Uuldriks DOTO 49 pnt

2e Fre Jansen/Gert Jan Takens TTV Oldambt 47 pnt

3e Bart en Cedric Oliva Argus 40 pnt

4e Harry Antonissen/Johan Bosma TTV Buitenpost 36 pnt

5e Jelle Brouwer/ Shakeep Zahir TTV Buitenpost 28 pnt

6e Wolfert Glimmerveen/Rene Feenstra Drachten 25 pnt

 

Klasse C:

CIMG0138

 

1e Ido Doorn/Jan Holtrop Aktief/Batswingers 62 pnt

2e Henk Mulder/Jan Boerma Tjuchem 39 pnt

3e Henk Scheffer/Elime Nieborg WTTC 35 pnt

4e Joost de Kleijn/Henry Wolters Delta Impuls/TTV Ready 33 pnt

5e Rolf van Essen/Joost Mulder TTV Buitenpost 28 pnt

6e Harry Schädlich/Bert Bruinsma TTV Ready 28 pnt

 

Klasse D:

CIMG0137

 

1e Joel Aiyamekhue/Erik Richel Midstars 48 pnt

2e Kevin Niestijl/Vincent Blaauw DOTO 37 pnt

3e Wil de Leeuw/Durjen van der Velde 30 pnt

4e Bert Tuin/Anine Stegeman 23 pnt

5e Bert Kruijer/Jan de Boer TTV Oldambt 12 pnt

 

Klasse E:

CIMG0136

 

1e Johan Ooms/Kosto Veninga Delta Impuls/Griffioen Wolvega 46 pnt

2e Ab Kooijman/Els de Gans Emmeloord Emmeloord 45 pnt

3e Bouwe Simens/Jan Kolthof TTV Oldambt 43 pnt

4e Merel Hogewoning/Saskia de Jong DTTC ’78 36 pnt

5e Eddy Friso/Jan Nicolai TTV Drachten 31 pnt

6e Domenic Beekman/Yorinde de Wit Tornado ’74 24 pnt

 

Klasse F:

CIMG0135

 

1e Wichard Pander/Arjan Wiersema Buitenpost 53 pnt

2e Marten Schreuder/Peter Wong DOTO/Batswingers 41 pnt

3e Tjibbe van der Ende/Arjan Zuidema Delta Impuls 38 pnt

4e Lucas Bolt/Erik Schuur Oldambt 34 pnt

5e Petra Hooites/Edo Ladage Detac 30 pnt

6e Henk Bakker/Erik Geukens 29 pnt

 

Klasse G:

CIMG0134

 

1e Tamme Beenes/Henk Hommes GTTC 55 pnt

2e Lorena Ferrari/Jarno Panman GTTC 48 pnt

3e Larisha Sushkova/Elwien Pruiksma GTTC 35 pnt

4e Jost Smit/Michael Faber Detac 12 pnt

 

 

Uitslagen clubkampioenschapen 2015

 

Topklasse senioren:

1e Fre Jansen 2 punten

2e Harry van Boven 2 punten

3e Gert Jan Takens 1 punt

4e Alexander Schipper 1 punt

3/4e klasse senioren:

1e Harm Jacob Dusseljee 5 punten

2e Bart Kruijer 4 punten

3e Chris Harms 4 punten

4e Martin Tuin 3 punten

5e Michael Emerenciana 2 punten

6e Luuk Siemens 2 punten

7e Willem Bierman 1 punt

Topklasse jeugd:

1e Michael Emerenciana

2e Luuk Siemens

CIMG0008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gevorderden jeugd:

1e Eliene de Boer 3 punten

2e Dion Siemens 1 punt

3e Melissa Froma 1 punt

4e Milou Tuin 1 punt

CIMG0007

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beginnende jeugd:

1e Marijn Schipper

2e Haron Tuin 3 punten

3e Marijke Takens 2 punten

4e Beau Mellema 1 punt

5e Lianne Boer 0 punten

CIMG0006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eindstanden Eemsmondtoernooi 4 april 2015

 

Senioren G:

1e Merel Hoogewoning

2e Martin Tuin

3e Arnold Delhaas

Jeugd Nrd.div./2e klasse

1e Kevin Niestijl

2e Vincent Blaauw

3e Luuk Siemens

Jeugd 4e/5e klasse

1e Annelies Kiel

2e Eliene de Jong

3e Justin Roozendaal

Startersklasse 1

1e Beau Mellema

2e Lorenzo Hut

3e Larissa Kuiper

 

Eindstanden Dollartoernooi 28 februari 2015

 

CIMG0016                           CIMG0015

Klasse A

1e Arnoud Hofman & Sander Derkx – Deta Impuls 45 pnt

2e Eelke Cramer & Klaas de Jong – ODI/Dokkum 37 pnt

3e Casper van Rooijen & Talo Tamminga – Argus/Tornado’74 26 pnt

4e Richard Roossien & Harry Kruizenga – Midstars 23 pnt

5e Fré Jansen & Alexander Schipper – Oldambt

CIMG0014                          CIMG0013

Klasse B

1e Bart & Cedric Oliva – Argus 54 pnt

2e Jelle Bouwer & Harry Antonissen – Buitenpost 46 pnt

3e Klaas Kwakkel & Tom Middelburg – Idefix 38 pnt

4e Gert Jan Takens & Adam van Dijk – Oldambt 36 pnt

5e Henk Scheffer & Henk Pater – WTTC 29 pnt

6e Henk Mulder & Jan Boerma – Beukema 22 pnt

CIMG0012                        CIMG0011

Klasse C

1e Joel Aiyamekhue & Erik Richel – Aktief 56 pnt

2e Ido Doorn & Jan Holtrop – Batswingers 45 pnt

3e Bart Kruijer & Eddy Molema – Oldambt 33 pnt

4e Jan van Stee & Jan Willem Zuidema – Talo/DOTO 32 pnt

5e Henri Wolters & Joost de Kleijn – Ready/Griffioen 32 pnt

6e Harm Jan Wolterman & Wijnold Broekema – WTTC 27 pnt

CIMG0010                       CIMG0009

Klasse D

1e Harry Schadlich & Bert Bruinsma – Ready 54 pnt

2e Gert v.d. Meer & Eline Nieborg – WTTC 40 pnt

3e Durjen v.d. Velde & Wil de Leeuw – DOTO 35 pnt

4e Jacques Duys & Jan Pieter Nuninga – Oldambt 34 pnt

5e Klaas Jan Dallinga & Lars Boersma – Talo 31 pnt

6e Anine Stegeman & Yvette Gombert – Midstars 31 pnt

CIMG0008                    CIMG0006

Klasse E

1e Wouter Fokkens & Andy Beshars – Midstars/Aktief 55 pnt

2e Anne Dekker & Johan Ooms – Delta Impuls 44 pnt

3e Bouwe Simens & Gerhard Westerman – Oldambt 38 pnt

4e Martin & Bert Tuin – Oldambt 37 pnt

5e Erik Schuur & Harm Jacob Dusseljee – Oldambt 32 pnt

6e Merel Hoogewoning & Saskia de Jong – DTTC ’78 19 pnt

CIMG0005

Klasse F

1e Eddy Friso & Nuaas Abdulhasan – Drachten 61 pnt

2e Hans Harkema & Rob v.d. Leeden – TTVG 56 pnt

3e Marten Schreuder & Peter Wong – DOTO – 50 pnt

4e Petra Hooites & Edo Ladage – Detac 30 pnt

5e Frans Venema & Lucas Bolt – WTTC/Oldambt 27 pnt

6e Michael Faber & Joost Smit – Detac 1 pnt

 

 

 

Eindstanden Groninger Kampioenschappen 2015

 

veteranen

jeugd dubbel

jeugd enkel

senioren

elite

 

Uitslag basisscholentoernooi

 

scholentoernooi

 

 

 

Uitslagen Dollardtoernooi zaterdag 1 maart 2014

 

KLASSE A
PUNTEN
1 1. Thomas Kuijer & Richard Roossien – Midstars 45
2 4. Bert Wassing & Uuldrik Uuldriks – Oldambt/Doto 40
3 2. Sander Derkx & Eelce Cramer –  Delta Impuls /Odi Oudega 24
4 3. Adam van Dijk  & Gert Jan Takens – Oldambt 23
5 6. Talo Tamminga & Jan van Rooijen – Tornado ’74 18
6 5. Jan Pieter Hut & Dennis Funcke – DOTO ( terug getrokken) 0
KLASSE B
PUNTEN
1 2. Fre Jansen & Alexander Schipper – Oldambt 52
2 1. Klaas Kwakkel & Tom Middelburg – Idefix 46
3 3. Jelle Brouwer & Skabeeb Zahir – TTV Buitenpost 36
4 5. Robin Joosten & Jos Veldhuis – Meteoor 34
5 6 Sandra Schuurke &  Gerrit van Klinken – Tornado ’65 (Valthe) 29
6 4. Henk Pater & Gert van der Meer – WTTC 28
KLASSE C
PUNTEN
1 2. Ido Doorn & Jan Holtrop – Batswingers 49
2 6. Joel Aiyamekhue & Erik Richel – Aktief Winsum 42
3 3. Erwin Heijnen & Michiel Gielen – Rotak/Meteoor 41
4 5. Jan van Stee & Ben Heun – Talo 36
5 4. Henri Wolters & Joost de Kleijn – TTV Ready/TTV Griffioen 30
6 1. Harry Schadlich & Bert Bruinsma – Ready Leeuwarden 27
KLASSE D
PUNTEN
1 2. Anton Drenth & Bart Kruijer – TTV Oldambt 51
2 6. Durjen van der Velde & Wil de Leeuw – Doto 50
3 3. Henk Blijham & Marcel Norder – Beukema 41
4 4.. Lars Boersma  & Hans Frikken – Talo 32
5 5. Martin Tuin & Bert Tuin – TTV Oldambt 27
6 1. Jeroen Delhaas & Arnold Delhaas – Midstars 24
KLASSE E
PUNTEN
1 4. Johan Ooms &  Anne Dekker – Delta Impuls 46
2 3. Gerhard Westerman & Bouwe Simens – TTV Oldambt 45
3 6. Yvette Gombert & Saskia de Jong – Midstars 40
4 1. Anine Stegeman & Bart Smith – Midstars 39
5  2. Rob van der Leeden & Hans Harkema 32
6 5. Peter Streurman& Guus Muder- Midstars 23
KLASSE F
PUNTEN
1 2. Theo Swabedissen & Anko Wouda – Ritola 57
2 4. Marten Schreuder & Peter Wong –   Doto/Batswingers 53
3 3. Eddy Friso & Thea Stam – Drachten 45
4 5. Erik Schuur & Frans Mooi – TTV Oldambt 28
5 1. Henk Bakker & Michiel Hoving – Meteoor 27
6 6. Jan Frikken &  Gea Drenth – Talo 15

 

Uitslagen minicompetitie zaterdag 30 november 2013

 

Uitslagen 7e ronde:

Aktief/Vinkhuizen – Hou Tafel 1 0-5

Assen 1 – Oldambt 3 1-4

Oldambt 1 – Aktief 1 0-5

Oldambt 2 – Tornado 1 2-3

 

 

Eindstand teamcompetitie:

1 Aktief Winsum 7-32

2 Hou Tafel 1 7-29

3 Aktief/Vinkhuizen 7-19

4 Tornado ’74 1 7-15

5 Oldambt 1 7-15

6 Assen 1 7-13

7 Oldambt 3 7-12

8 Oldambt 2 7-5

 

Eindstanden minitoernooi:

 

Poule A

1 Jurrien Wieringa Aktief Winsum

2 Jeroen Boerland Hou Tafel

3 Chanel Schalen Hou Tafel

4  Yorick Ammeraal

 

Poule B

1 Thijmen Boerland Hou Tafel

2 Melissa Froma Oldambt

3 Robin Bos Aktief Winsum

4 Raymond Bulthuis Tornado ’74

5 Aron Delger

 

Poule C

1 Demy Veenstra Oldambt

2 Arjen Knobbe Vinkhuizen

3 Sebastian Valentijn Oldambt

4 Niek Bosscher Assen

5 Timo van Heerden Tornado ’74

 

Poule D

1 Iris Schipper Oldambt

2 FleurValentijn Oldambt

3 Pascal Siemens Oldambt

4 Joyce Schuur Oldambt

5 Ryan Roerdink Assen

 

 

Uitslagen clubkampioenschappen zaterdag 15 juni 2013

 

Senioren I:

1e Edwin van der Wal

2e Adriaan Grijseels

3e Mark Scheeres

Senioren II:

1e Dorien Scheeres

2e Harm Jacob Dusseljee

3e Bart Kruijer

Jeugd I:

1e Nico Doedens

2e Eva Mooi

3e Paul Klooster

Jeugd II:

1e Eliene de Boer

2e Melissa Froma

3e Milou Tuin

Jeugd III:

1e Aron Delger

2e Joyce Schuur

3e Iris Schipper

 

 

Uitslagen pupillen/welpentoernooi zaterdag 25 mei 2013

 

uitslagen[1]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen Eemsmondtoernooi zaterdag 30 maart 2013

 

 

 

 

Senioren H

1e Jeroen v.d. Laan DTTC ’78

2e Andries Nijboer DTTC ’78

3e Erik Schuur

 

CIMG0666

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeugd klasse 2/3

1e Wouter Dijkstra

2e Jasper Steringa Vinkhuizen

3e Vincent Blaauw Doto

4e Nico Doedens

5e Eva Mooi

6e Thomas Touw Vinkhuizen

7e Kevin Niestijl Doto

8e Babette Dijkstra

 

CIMG0669

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeugd klasse 4

1e Paul Klooster

2e Lucas Bolt

3e David Laan DTTC ’78

4e David Bos DTTC ’78

5e Nikita Bouwmeester DTTC ’78

 

CIMG0668

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeugd klasse 5

1e Sanna Beij DTTC ’78

2e Amber Niestijl Doto

3e Peter Kiel DTTC ’78

4e Sam Kranenburg

5e Eline de Jong Detac

6e Dennis Mooi

7e Yoni Zuidinga Doto

 

Jeugd klasse 6

1e Annelies Kiel DTTC ’78

2e Kevin Bolt DTTC ’78

3e Eliene de Boer

4e Esther Timmerman

5e Milou Tuin

6e Haron Tuin

 

CIMG0667

 

 

Jeugd startklasse A

1e Dennis v.d. Roest DTTC ’78

2e Jelle Stol DTTC ’78

3e Luuk Silvrants DTTC ’78

4e Nina Silvrants DTTC ’78

5e Aron Delger

6e Demy Veenstra

7e Sanne Nanninga

 

Jeugd startklasse B

1e Timo v.d. Heerden Tornado ’74

2e Raymond Bulthuis Tornado ’74

3e Remco Veen Tornado ’74

4e Joyce Schuur

5e Robert Nijboer DTTC ’78

6e Annelies Molenkamp

7e Lorenzo Hut Detac

 

 

Uitslagen Dollardtoernooi zaterdag 2 maart 2013

 

Nrd. Div.

1. Monique Arends & Cathry Hof – Oldambt

2. Adam van Dijk & Adriaan Grijseels – Oldambt

3. Gert Jan Takens & Bert Wassing – Oldambt

 

CIMG0664

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1e klasse

1. Sander Derkx & Arnoud Hofman – Delta Impuls Heerenveen

2. Fre Jansen & Harry van Boven – Oldambt

3. Jan Boerma & Jan Pieter Hut – Midstars/DOTO

CIMG0663

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2e klasse

1. Oeds-Willem Miedema & Harry Antonissen – Buitenpost

2. Jelle Bouwer & Rolf van Essen – Buitenpost

7. Jan Holtrop & Ido Doorn – Batswingers

 

CIMG0662

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3e klasse

1. Patrick Malissa & Henri Wolters – Ready Leeuwarden

2. Durjen van der Velde  & Wil de Leeuw – DOTO

3. Melle & Janien Potter – Oldambt

 

CIMG0661

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4e klasse

1. Jan Zwier & Anne Dekker – Delta Impuls Heerenveen

2. Martin Tuin & Jelmen Lopatka – Oldambt

3. Arnold Delhaas & Jeroen Delhaas – DTTC ‘78

 

CIMG0660

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5e / 6e klasse

1. Jan & Anja Slagt – WTTC

2. Henk Bakker & Derk Raatjes – Meteoor

3. Eddy Groenbroek & Erik Schuur – Oldambt

 

CIMG0659

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uitslagen Groninger Kampioenschappen 2013:

 

Jeugd:

Dubbel

Meisjes

Meisjes Junioren

1e plaats Janien Potter/Mirte Hoorndijk Oldambt/DTTC´78

2e plaats Merel Hogewoning/Kristel Slagter DTTC´78

Meisjes Kadetten

1e plaats Babette Dijkstra/Eva Mooi Oldambt

2e plaats Sanna Beij/Nikita Bouwmeester DTTC´78

Jongens Kadetten

1e plaats Koen Wortelboer/Joep van Wermeskerken GTTC

2e plaats Vincent Blaauw/Lucas Bolt Doto/Oldambt

Jongens Junioren D Hoofd

1e plaats Kevin Niestijl DOTO

2e plaats Wouter Dijkstra Oldambt

3e plaats Gijs van Bergh Vries

Jongens Junioren D Troost

1e plaats Nico Doedens Oldambt

2e plaats Jasper Steeringa Vinkhuizen

3e plaats Tyrone Hoving GTTC

Jongens Kadetten D Troost

1e plaats Karsten Korten Actief Eelde

2e plaats Lucas Bolt Oldambt

3e plaats Stef van de Veen Actief Eelde

Jongens Pupillen Troost

1e plaats Paul van Klooster Oldambt

2e plaats Marvin van Heijningen Vinkhuizen

3e plaats Michael Emerenciana Oldambt

Meisjes

Meisjes Junioren BC

1e plaats Janien Potter Oldambt

2e plaats Mirte Hoorndijk DTTC´78

3e plaats Merel Hogewoning DTTC´78

Meisjes Kadetten

1e plaats Jasmijn Veenma Oldambt

2e plaats Eva Mooi Oldambt

3e plaats Babette Dijkstra Oldambt

Meisjes Welpen Troost

1e plaats Eline de Boer Oldambt

2e plaats Lieke Surmond Actief Eelde

3e plaats Melissa Froma

 

Senioren:

Enkel

Dames B

1e plaats Cathry Hof Oldambt

2e plaats Karin Boonstra Argus

3e plaats Monique Arends Oldambt

Heren D

1e plaats Raymundo Bosch Argus

2e plaats Bert Wassing Oldambt

3e plaats Gert Storteboom Argus

Heren E

1e plaats Daan Vermeer Idefix

2e plaats Fré Jansen Oldambt

3e plaats Gert Jan Takens Oldambt

 

Uitslagen Talo Kersttoernooi 22 december:

Heren G:

2e Chris Harms

Jeugd 2e/3e klasse:

1e Wouter Dijkstra

Jeugd 4e klasse:

3e Lucas Bolt

 

 

 

Uitslag Doto toernooi jeugd van 15 december:

 

Klasse 3

1. Oldambt 1 – Wouter Dijkstra/Nico Doedens

2. Doto 1 – Vincent Blaauw/Yvan Werkman

3. Doto 2 – Julian Pot/Kevin Niestijl

 

Klasse 4

1. Oldambt 3 – Paul Klooster/Jasmijn Veenma

2. Oldambt 2 – Eva Mooi/Lucas Bolt

3. Doto 3 – Amber Niestijl/Ivar Neerhof

 

Klasse 5 – 1

1. Oldambt 4 – Sam Kranenburg/Luuk Siemens

2. Doto/Tjuchem – Patrick Mulder/Tim Lesman

3. Doto 5 – Kevin Reitsema/Yoni Zuidinga

 

Klasse 5 – 2

1. Doto 5 – Maurice Blaauw/Erwin Reitsema

2. Oldambt 6 – Eliene de Boer/Esther Timmerman

3. Oldambt 5 – Melissa Froma/Milou Tuin

 

Beslissingswedstrijd om de eerste plaats 5e klasse:

Oldambt 4 – Doto 5      3-0 

 

Uitslag clubkampioenschappen jeugd 2012:

 

Jeugd 1:

1. Wouter Dijkstra 16 punten

2. Nico Doedens 11 punten

3. Babette Dijkstra 10 punten

4. Paul Klooster 9 punten

5. Eva Mooi 7 punten

6. Jasmijn Veenma 5 punten

7. Lucas Bolt 5 punten

 

Jeugd 2:

1. Dylan Goos 18 punten

2. Sam Kranenburg 12 punten

3. Luuk Siemens 12 punten

4. Kaj van den Bosch 9 punten

5. Michael Emerenciana 8 punten

6. Xantia Schrik 3 punten

7. Dennis Mooi 1 punt

 

Jeugd 3:

1. Esther Timmerman 19 punten

2. Milou Tuin 16 punten

3. Eliene de Boer 13 punten

4. Melissa Froma 12 punten

5. Haron Tuin 11 punten

6. Demy Veenstra 10 punten

7. Sascha Kiewiet 2 punten

8. Sanne Nanninga 1 punt

 

Jeugd 4:

1. Aron Delger 16 punten

2. Iris Schipper 12 punten

3. Pascal Siemens 12 punten

4. Joyce Schuur 9 punten

5. Daan Bijsterveld 7 punten

6. Lindsey Prak 4 punten

7. Annelies Molenkamp 3 punten

 

 

 

Uitslagen Havenstadtoernooi:

 

Jeugd 3e klasse:

2e plaats Wouter

3e plaats Eva

Jeugd 4e klasse:

1e plaats Lucas

3e plaats Babette

Jeugd 5e klasse:

3e plaats Michael

 

Uitslagen Eemsmondtoernooi:

Senioren G1:

2e plaats Chris Harms

Jeugd 4e klasse:

2e plaats Wouter Dijkstra

Jeugd 6e klasse:

2e plaats Lucas Bolt

 

Uitslagen Dollardtoernooi:

 

Noordelijke Divisie

 

1. Bert Wassing & Richard Roossien – Oldambt/Midstars

2. Mark Scheeres & Edwin van der Wal – Oldambt

3. Gert Jan Takens & Adam van Dijk – Oldambt

4. Daan Vermeer & Jan Pieter Hut Idéfix/ Doto

5. Jan Boerma & Gert Jan Huiskes – Midstars

6. Rolf Smit & Bennert Jongsma – Oldambt

 

1e klasse

 

1. Fre Jansen & Harry van Boven – Oldambt

2. Esther Valentijn & Henk Scheffer– WTTC

3. Robert Janssens & Stefan Dallinga – DTTC ’78

4. Jos v.d. Tuuk & Henk Mulder –  Beukema

 

 

2e klasse

 

1. Joël Ayamekhue & Thijs Takens – Aktief Winsum/Oldambt

2. Dorien Scheeres-van de Bos & Richard Scheeres – Oldambt/DTTC ‘78

3. Jan Willem Zuidinga & Sebastiaan Diekema – Doto

4. Tom Middelburg & Stanley Grootbleumink – Idéfix

 

 

3e klasse

 

1. Wil de Leeuw & Durjen v/d Velde – Doto

2. Cris van der Wal & Bart Kruijer – Oldambt

3. Frank Vonk & Erwin Bakker – TT Zwolle

4. Vincent Thiescheffer & Mario Voorbergen – Delta Impuls Heerenveen/TTV Appelscha

 

 

4e klasse

 

1. Johan Ooms & Jan Janssens – Delta Impuls Heerenveen/DTTC ‘78

2. Chris Harms & Willem Bierman – Oldambt

3. Martin Tuin & Jack Duijs – Oldambt

4. Anine Stegeman & Yorinde de Wit – Midstars/Idefix

 

 

5e klasse

1. Frans Venema & Bouwe Simens – WTTC/Oldambt

2. Angie van Dijk & Edo Ladage – Detac

3. Derk Raatjes & Henk Bakker – Meteoor

4. Jan Nicolai & Eddy Friso – Drachten

5. Gerco de Jong en Benita Meulenbroek – Detac

6. Erik Schuur & Eddy Groenbroek – Oldambt

 

Uitslag pupillen/welpentoernooi

 

4e klasse: 

1 Daan Smit – Hou Tafel

2 Maurice Storteboom – Argus

3 Melissa Halmingh – Argus

4 Raymon Nicolai – Drachten

5 Kevin Heijnen – Argus

6 Kevin Niestijl – Doto

7 Lars Nieborg – Argus

 

5e klasse:

1 Esmay Meeringa – DTK

2 Teun Smit – Hou Tafel

3 Marc Klingenberg – DTK

4 Vincent Blaauw – Doto

5 Jeroen Rengers – Tornado ‘65

6 Paul Klooster – Oldambt

7 Vincent Brans – Oldambt

 

6e klasse:

1 Niels Mooibroek – Emmen

2 Amber Niestijl – Doto

3 Ivar Neerhof – Doto

4 Patrick Mulder – Doto

5 Lucas Bolt – Oldambt

6 Kevin Reitsema – Doto

 

Beginners 1:

1 Dylan Goos – Oldambt

2 Hans Löhr – Oldambt

3 Kaj van den Bosch – Oldambt

4 Luuk Tholen – Argus

5 Yoran Neerhof – Doto

6 Eva Stok – Argus

 

Beginners 2: 

1 Jort Everts – Argus

2 Pien Kamps – Argus

3 Kevin Bolt – DTTC ’78

4 Joost Löhr – Oldambt

5 Maurice Blaauw – Doto

6 Jelle Stol – DTTC ’78

7 Nina Silvrants – DTTC ’78

 

Beginners 3:

 

1 Xander Oskam – Midstars

2 Robin Schuur – Argus

3 Douwe Kruizinga – Argus

4 Erwin Reitsema – Doto

5 Martijn Rozema – DTTC ‘78

6 Sanne Smit – DTTC ‘78

7 Liecke Greven – Argus

 

Beginners 4:

1 Mitchel Egberts – Tornado ‘65

2 Dennis v.d. Roest – DTTC ‘78

3 Thije Greven – Argus

4 Luuk Silvrants – DTTC ‘78

5 Rianne Mulder – Midstars

6 Annelien Greydanis – Argus

7 Esmee Smit – DTTC ‘78